X
Azərbaycanın tutduğu yol müstəqil Azərbaycan Respublikası, demokratik hüquqi cəmiyyət qurmaq yoludur! Heydər Əliyev
Ölkəmizin hərtərəfli inkişafı üçün, demokratik, hüquqi dövlətin əsaslarının möhkəmlənməsi üçün məhkəmə-hüquq sisteminin təkmilləşməsi başlıca şərtdir İlham Əliyev

Ədliyyə orqanlarına qulluğa qəbulla bağlı 19 dekabr 2015-ci il tarixdə keçirilən test imtahanında müvəffəqiyyət qazanmış namizədlərin siyahısı

Soyadı, adı, atasının adı

1.         

Abbasov Xəyyam Tofiq

2.         

Abbasov İlqar Əsgərağa

3.         

Abbasova Zeynəb Eyvaz

4.         

Abdullayev Elmar Gülbaba

5.         

Abdullayev Mehman Hüseynqulu

6.         

Abdullayev Murad Vaqif

7.         

Abdullayeva Səidə Ilham

8.         

Ağayeva Aygün Surxay

9.         

Alızadə İlkin Bakir

10.      

Allahverdiyev Allahverdi Qara

11.      

Allahverdiyev Fuad Zahir

12.      

Allahverdiyev Sahib Fəxrəddin

13.      

Allahverdiyev Səlim Məhərrəm

14.      

Allahverdiyev Ülvi Zərbalı

15.      

Alməmmədova Qönçə Şıxəli

16.      

Arifli Səma Ehram

17.      

Aslanov Sənan Osman

18.      

Atamoğlanov Rəhman Rauf

19.      

Babayev İsmayıl Əlibala

20.      

Babayev Ramil Əlirza

21.      

Babayeva Aydan Elxan

22.      

Bağırov Orxan Rasif

23.      

Baxşiyeva Günel Elşad

24.      

Bayramov İlkin Nizami

25.      

Bayramov Nicat Azər

26.      

Bayramova Cəmilə Kamran

27.      

Bayramova Fidan Rafiq

28.      

Bayramova Gülnar Şakir

29.      

Bədəlov Xəyal Natiq

30.      

Bədəlova Yeganə Vaqif

31.      

Bədirxanova Ləman Əlvan

32.      

Cabbarlı Bəhruz Qənbər

33.      

Cabbarzadə Azadə Niyazi

34.      

Cavadov Elnur Çingiz

35.      

Cəbrayılov Elşən Məzahir

36.      

Cəfərli Cəmil Şamil

37.      

Cəfərov Məqafil Sərvər

38.      

Cəfərov Nəsib Namiq

39.      

Cəfərova Jalə Tağı

40.      

Cəlilzadə Hacı Vaqif

41.      

Dadaşov Seyran Şəmsəddin

42.      

Dimanov İbrahim Faziloviç

43.      

Dünyamalıyev Faiq Mehdi

44.      

Əbdürəhimli Toğrul Natiq

45.      

Əfəndiyeva Ədilə Səttar

46.      

Əhmədli Əsəd Yusif

47.      

Əhmədli Leyla Araz

48.      

Əhmədov Səlim Qədir

49.      

Əhmədova Yeganə Kamil

50.      

Əhmədzadə Soltan Valeh

51.      

Əkbərli Ceyhun Səyyad

52.      

Ələkbərova Səma Rizvan

53.      

Ələsgərov Tural Hamlet

54.      

Əlirzayev Nəsib Bayram

55.      

Əlişanova Solmaz Ramiz

56.      

Əliyev Asif Əmrah

57.      

Əliyev Nizami Bəhram

58.      

Əliyev Ramil Zahid

59.      

Əliyev Vadim Vaqif

60.      

Əliyeva Aygün Həsən

61.      

Əliyeva Jalə Məmməd

62.      

Əliyeva Zərnigar Maqsud

63.      

Əlizadə Aygün Elman

64.      

Əlizadə Bənövşə Mərdan

65.      

Əlizadə Laləzar Arif

66.      

Əlizadə Ruslan Rüstəm

67.      

Əmirxanlı Şadman Baloğlan

68.      

Əmirov Elçin Soltan

69.      

Ənsari Fatimə Əlirza

70.      

Əsgərov Aqil İltifat

71.      

Əsgərov Samir Tanırverdi

72.      

Əzimov Dağlar Natiq

73.      

Əzizov Mətləb Yəhya

74.      

Əzizzadə Rüfanə Elxan

75.      

Göyüşlü Orxan Zakir

76.      

Hacıməmmədov Sənan Mülkağa

77.      

Hacırəhimli Aysel İlqar

78.      

Hacıyev Aydın Məhəmməd

79.      

Hacıyev Pərvin Ənvər

80.      

Hacıyev Zülfüqar Alı

81.      

Hacıyeva Aytən Canbulat

82.      

Haqverdizadə Lalə Nizami

83.      

Həmidov Seymur Əli

84.      

Həmidzadə Səbuhi İlham

85.      

Həsənli Aysel Məzahir

86.      

Həsənov Araz Musa

87.      

Həsənov İlkin Qiyas

88.      

Həsənov Musa Qulamhüseyn

89.      

Həsənov Nurlan Urfan

90.      

Həsənova Mətanət Yelmar

91.      

Həsənova Şəlalə Səadət

92.      

Həsənzadə Haqverdi Nəbi

93.      

Hidayətli Ceyhun Mətləb

94.      

Hümbətzadə Türkan Möhbalı

95.      

Hünbətova Lalə Güloğlan

96.      

Hüseyinov Rüstəm Etibar

97.      

Hüseynli İlkin Natiq

98.      

Hüseynov Asif Tahir

99.      

Hüseynov Elçin Razmik

100.   

Hüseynov Etibar Şakir

101.   

Hüseynov İlqar Kamil

102.   

Hüseynov Kamil Nizami

103.   

Hüseynov Murad Akif

104.   

Hüseynov Rasim Salman

105.   

Hüseynov Seymur Əzizağa

106.   

Hüseynov Səbuhi Xasay

107.   

Hüseynova Fidan Rəhim

108.   

Hüseynova Xəyyalə Ədalət

109.   

Hüseynzadə Mirəziz Faiq

110.   

Xeyirxəbərli Qiyafət Yaqub

111.   

Xəlilov Radil Razil

112.   

Xıdırzadə Xaqani Xudaverdi

113.   

Xudiyev Hərbiyə Xasay

114.   

İbadov Ramin Saday

115.   

İbayev Şamxal Məhəmməd

116.   

İbrahimov Sərxan Vahid

117.   

İbrahimov Vüsal Tahir

118.   

İbrahimova Şəbnəm Niyaz

119.   

İbrahimova Turan İqbal

120.   

İbrahimzadə Orxan Yusif

121.   

İlhamlı Türanə İlham

122.   

İmaməliyev Hüseyn Qeyrət

123.   

İsaqova Lalə Əliyənnaqi

124.   

İsgəndərli Rauf Eldar

125.   

İsgəndərzadə Dilbər İslam

126.   

İslamov Zəka Musa

127.   

İsmayılov Babək Zakir

128.   

İsmayılov Bədrəddin Pəhlivan

129.   

İsmayılov Nicat Azər

130.   

İsrafilova Leyla Nadir

131.   

Kazımlı Akif Nizami

132.   

Kazımlı Leyla Rasim

133.   

Kərimov Emin Akif

134.   

Kərimov Sənan Elman

135.   

Kərimov Teymur Eldar

136.   

Kərimova Süsən Mahir

137.   

Kərimova Şəhanə Mehman

138.   

Kərimova Şəhla Saleh

139.   

Kərimzadə Nüşabə Köçəri

140.   

Qaralov Vüqar Şakir

141.   

Qaraşov Ruhin Sevindik

142.   

Qarayeva Banu İsax

143.   

Qasımov Elnur Əmən

144.   

Qasımov Nicad Çingiz

145.   

Qasımov Pərviz Arif

146.   

Qasımov Rüfət Əbülfət

147.   

Qasımov Seymur Rza

148.   

Qasımova Vüsalə Veysəl

149.   

Qədirova Aynur Şakir

150.   

Qorçuzadə Xanım Məhəmməd

151.   

Quliyev Seymur Səhyəddin

152.   

Quliyev Şamxal Rəsul

153.   

Qurban Tamerlan Abdulqafur

154.   

Qurbanov Cahangir Çingiz

155.   

Qurbanova Ayan Faiq

156.   

Mahmudov Vidadi Vaqif

157.   

Mahmudova Şəfəq Yasin

158.   

Maqsudov Tural Musa

159.   

Mehdiyev Vüqar Namizəd

160.   

Mehdiyeva Aysel İntiqam

161.   

Mehdiyeva Şəbnəm Adil

162.   

Məcidli Aysel Əli

163.   

Məhərrəmov Rövşən Cavanşir

164.   

Məhərrəmova Xəyalə Yadigar

165.   

Məlikov Elşən Fərhad

166.   

Məlikzadə Hamiz Hümmət

167.   

Məmişova Təranə Zakir

168.   

Məmmədov Aqil Akif

169.   

Məmmədov Əli Allahverdi

170.   

Məmmədov Fəzail Maarif

171.   

Məmmədov Röyal Bayram

172.   

Məmmədov Zaur İsa

173.   

Məmmədova Aytən Bəxtiyar

174.   

Məmmədova Əzizə Ramiz

175.   

Məmmədova Gülşən Əmirəddin

176.   

Məmmədova Günel Kamaləddin

177.   

Məmmədova Könül Rafiq

178.   

Məmmədova Ləzifə İlyas

179.   

Məmmədova Sevinc Fərhad

180.   

Məmmədova Türkan Elşən

181.   

Məmmədova Ülviyyə Bayram

182.   

Məmmədova Yeganə Bayram

183.   

Məmmədova Zərifə Faiq

184.   

Mirişova Səidə Zahir

185.   

Mirzəliyeva Sədəf Yadigar

186.   

Mirzəyev Elçin Saroğlan

187.   

Muradov Kamran Murad

188.   

Musayev Emil Seyfun

189.   

Musayev Fərhad Mikayıl

190.   

Musayev Nicat Qənimət

191.   

Musayev Şahəli Calal

192.   

Musayeva Elnarə Ramazan

193.   

Musəvi Mirelnur İsmayıl

194.   

Mustafayev İldırım Novruz

195.   

Mütəllimov Elçin Mütəllim

196.   

Namazlı Nigar İlqar

197.   

Nəbiyev Əli Tahir

198.   

Nəbiyev Rəmzi Sultan

199.   

Nəsibli Hökumə Cəlil

200.   

Novruzov Elxan Mirzəli

201.   

Novruzzadə Turan Bayram

202.   

Nurlu Tohid Mehman

203.   

Oruclu Aydan Adəm

204.   

Ömərov Cəlaləddin İbrahim

205.   

Ömərova Rufanə Qabil

206.   

Paşalı Ehtiram Şahid

207.   

Paşayev Samir Fazil

208.   

Pirəliyev Şirəli Pəhləvan

209.   

Rəcəbli Jalə Cəmil

210.   

Rəhimli Turqut Azər

211.   

Rəhimov Yadulla Yusif

212.   

Rəhimova Emilya Alik

213.   

Rəsulzadə Nailə Şahid

214.   

Rüstəmli Hüseyn Həsən

215.   

Rüstəmova Günel Pərviz

216.   

Rzazadə Ülviyyə İlham

217.   

Sadıqov Tamerlan Adil

218.   

Səfərli Elvin Elçin

219.   

Səlimli Nigar Aydın

220.   

Səmədli Aygün Soltanağa

221.   

Səmədov Xətai Hacı

222.   

Səmədov Rəşad Abusəməd

223.   

Səmədzadə Aytəkin Dilqəm

224.   

Səmədzadə Xəyal Natiq

225.   

Sərabi Aqil Nəsir

226.   

Sərdarova Nərgiz Xəqani

227.   

Sultanlı İbrahim Zamin

228.   

Süleymanov Kənan Xeybər

229.   

Süleymanov Məmməd Yavər

230.   

Şabanov Şakir Hüseyn

231.   

Şahniyarlı Asəf Arif

232.   

Şəmmədli Şəhram Fərrux

233.   

Şəmşadlı Nəriman Mübariz

234.   

Şərifova Könül Nazim

235.   

Şıxəliyev Rüstəm İkram

236.   

Şirinov Ceyhun Yusif

237.   

Şirinov Nadirşah Pirmurad

238.   

Şirinov Sübhan İlqar

239.   

Şirnalıyev Məhərrəm Ramiz

240.   

Şirvanov Cəmil Zeynulla

241.   

Tağıyeva Flora Nurəddin

242.   

Tağıyeva Günay Vidadi

243.   

Tahirov Mahir Fəxrəddin

244.   

Vəliyev Ceyhun Şahin

245.   

Vəliyev Müşfiq Zahid

246.   

Vəliyeva Günay Rahim

247.   

Vəliyeva Günel İlham

248.   

Vəlizadə Aysel Mirzə

249.   

Yadigarova Aynur Arif

250.   

Yaqublu Fərid Musa

251.   

Yaqubova Nuranə Məhəmməd

252.   

Yaqubzadə Günel Tahir

253.   

Yusibov Adil Sabir

254.   

Yusifli Xəyal Musa

255.   

Yusifova Aysel Aydın

256.   

Yusifova Mehriban Mehdi

257.   

Zeynalov Ilkin Məmmədbağır

258.   

Zeynalov Ümid Rasim

Siyahıda adları göstərilən namizədlər müsabiqənin ikinci mərhələsində - söhbətdə iştirak etmək üçün qanunvericilikdə nəzərdə tutulmuş sənədlərini 15 gün ərzində, saat 09-dan 18-dək Ədliyyə Nazirliyinin Kadrlar idarəsinə (Bakı şəhəri, İnşaatçılar prospekti 1) təqdim etməlidirlər.

Əlavə məlumatı, o cümlədən sənədlərin siyahısını nazirliyin internet səhifəsindən və 538-01-62, 537-05-90 nömrəli telefonlar vasitəsilə əldə etmək olar.

Keçidlər