Azərbaycan Respublikasının Ədliyyə Nazirliyi

Ədliyyə orqanlarına qulluğa qəbulla bağlı 11 may 2019-cu il tarixdə keçirilən test imtahanında müvəffəqiyyət qazanmış namizədlərin siyahısı


Soyadı, adı, atasınınadı

1.

Abasova Nigar Mirzəxan

2.

Abbasov Bəhruz Yolçu

3.

Abbasov Pərvin Bəylər

4.

Abbasov Ramin Amiz

5.

Abbasova Zeynəb Eyvaz

6.

Abbaszadə Əsgər Arif

7.

Abdullayev Cavid Əlizamin

8.

Abdullayev Kənan Vladimir

9.

Abdullayeva Naibə İlham

10.

Abdulova İlahə Telman

11.

Adıgözəlova Röya Elçin

12.

Ağayeva Bəsti Əmirulla

13.

Ağayeva Roza Rafiq

14.

Aslanbəyli Aslan Yaşar

15.

Aslanov Gündüz İsmayıl

16.

Atakişiyev Mehrəli Mahir

17.

Babayeva Cəmilə Kamran

18.

Bağırova Nigar Rafiq

19.

Baxışova Ülkər Böyükkişi

20.

Bayramov Rəşad Şahin

21.

Bəşirli Elşən Salman

22.

Bünyatova Vüsalə Əbülfəz

23.

Cəfərli Turan Cavid

24.

Cəfərov Məqafil Sərvər

25.

Cəfərov Natiq Çingiz

26.

Cəfərova Gülay İsmayıl

27.

Dadaşova Nəzrin Fikrət

28.

Dəmirçili İsgəndər Arif

29.

Dimanov İbrahim Faziloviç

30.

Əfəndiyev Aqil Balafəndi

31.

Əfəndiyev Kamran Rza

32.

Əfəndiyeva Ayişə Ədalət

33.

Əhmədli Günel Polad

34.

Əhmədov Mahir Əbülfət

35.

Əhmədova Raminə Feyruz

36.

Əhmədzadə Fitat Eldar

37.

Əkbərova Aytən Nazim

38.

Ələkbərzadə Ayaz Təyyar

39.

Ələsgərli Fuad Ələsgər

40.

Ələsgərov Rafiq Ramiz

41.

Ələsgərov Rauf Fikrət

42.

Əliyev Namiq Adil

43.

Əliyev Natiq Abbas

44.

Əliyev Nizami Bəhram

45.

Əliyev Rasif Sirəddin

46.

Əliyev Yalçın Əbülfət

47.

Əliyeva Fidan Bala

48.

Əliyeva Leyla Kamil

49.

Əlizadə Emin Kamil

50.

Əsgərov Aqil İltifat

51.

Əsgərov Qorxmaz Ehtibar

52.

Əsgərov Samir Sabir

53.

Əsgərov Tural Suliddin

54.

Əsgərova Ayişə Mehman

55.

Əskərov Elxan Əjdər

56.

Əskərova Ruhəngiz Həsənağa

57.

Əşrəfli Seymur Azər

58.

Əzimzadə Kubra Şahin

59.

Əzizov Samir Yaşar

60.

Fərəcova Günay Nizami

61.

Fərzəliyev Elvin Ceyhun

62.

Gülmalıyev Bəhruz Tofiq

63.

Hacıyev Ümüd Abid

64.

Haqverdiyeva Samirə Qoşqar

65.

Həbibzadə Fəxriyyə Hacımirzə

66.

Həsənli Şəbnəm Hümbət

67.

Həsənov Elşən Elbəyi

68.

Heydərli Samir Ramiz

69.

Heydərov Bəhruz Aqil

70.

Heydərova Aynurə Əhliyət

71.

Hümbətova Könül Kamil

72.

Hüseynov Elçin Razmik

73.

Hüseynov Firuddin Rəhim

74.

Hüseynov Nihat Vidadi

75.

Hüseynov Sənan Mətləb

76.

Hüseynov Talut Əli

77.

Hüseynzadə Qəmərxanım Tahir

78.

İbrahimova Ülviyyə Abbas

79.

İsayeva Aydan Tofiq

80.

İsmayılova Nərmin Faiq

81.

Kazbekova Tamam Bilal

82.

Kazımlı Araz Osman

83.

Kazımov Muxtar Məhərrəm

84.

Kərimli Ziya Rəşid

85.

Kərimov İlkin Camal

86.

Kərimova Azadə Kərim

87.

Mahmud Orxan Əlövsət

88.

Mahmudova Şəfəq Yasin

89.

Mansırov Rəşid Şamil

90.

Mansurov Elvin Vidadi

91.

Mehdiyev Emil Əbülfət

92.

Məlikzadə Hamiz Hümmət

93.

Məmmədli İsmayıl Məhəmməd

94.

Məmmədov Dəyanət Oruc

95.

Məmmədov Elçin Şirin

96.

Məmmədov Elşən Rövşən

97.

Məmmədov İlyas Nizami

98.

Məmmədov Mətləb Sahib

99.

Məmmədov Murad Firdovsi

100.

Məmmədov Ruslan Vaqif

101.

Məmmədov Yusif Guşat

102.

Məmmədova Arifə Məmməd

103.

Məmmədova Günay Sabir

104.

Mənsimova Cəmilə Eldar

105.

Məstanov Emin İsmayıl

106.

Mirzəliyev Alim Arif

107.

Mürsəlova Gülnur Firdovsi

108.

Musayev Müslüm Seyfun

109.

Musayev Pərviz Ramiz

110.

Musayev Vidadi Vaqif

111.

Müslümov Natiq Vahid

112.

Mustafayev Kənan İsmayıl

113.

Mütəllimli Dilqəm Mehman

114.

Nadirov Turqut Vilayət

115.

Nağıyeva Mahru Vahid

116.

Nərimanova Səfa Fərman

117.

Nəsirov Murad Tarif

118.

Nəzərov Arif Məmməd

119.

Novruzov Orxan Yusif

120.

Novruzova Laura Aydın

121.

Nuriyev Emil Həsən

122.

Nuru Fədai Oqtay

123.

Paşayev Samir Fazil

124.

Qasımov Elnur Müzadil

125.

Qasımzadə Cavanşir Feyzulla

126.

Qəmbərli Azər Əlisafa

127.

Qənbərova Zeynab İlham

128.

Qüdrətli Tural Səfəralı

129.

Quliyev Elvin Akif

130.

Quliyev Ramin Ramil

131.

Quliyev Seymur Nazir

132.

Qurbanlı Dilbər Eldar

133.

Qurbanova Gülmira Fərman

134.

Rəcəbli Adəm Asif

135.

Rəhimov Toğrul Rafiq

136.

Rüstəmova Gülnarə Fərahim

137.

Rüstəmzadə Cavanşir Zirəddin

138.

Rzazadə Aytac Namiq

139.

Sadıqov Rəhim Rəhman

140.

Salmanov Rəşad Çingiz

141.

Şamilov Adil Saday

142.

Səfərli Telman Mehman

143.

Səfərov Elçin Əli

144.

Səfərzadə Kənan Muxtar

145.

Şəfiyev Natiq Abil

146.

Seyidov Cavanşir Nəriman

147.

Şixkərimova Nigar Qulam

148.

Şükürova Gülnar Xaliq

149.

Süleymanov Tahir Mehman

150.

Süleymanov Vüqar Kazım

151.

Süleymanova Aytən Afiq

152.

Tağızadə Nəsib Mirzə

153.

Tahirov Mahir Fəxrəddin

154.

Talıblı Pərviz Rəfail

155.

Vəliyev Əhəd Vahid

156.

Vəliyev Eldəniz Musa

157.

Vəliyev Elvir İmamqulu

158.

Vəliyev Veysəl İsaxan

159.

Vəliyeva Səlvinaz Arzuman

160.

Yaqubova Nuranə Məhəmməd

161.

Yəhyazadə Elnur Bəhman

162.

Yusifli Nurlan Yavər

163.

Yusifova Aysel Aydın

164.

Zeynalov Emin Əlibala

165.

Zeynalov İlkin Məmmədbağır

iacca
help_az
iap
eplc